Beszerzési asszisztens nyitott pozíció az iCentre-nél

Nyitott pozíció - Beszerzési asszisztens

Beszerzési asszisztens

Ha érdekel az Apple és a technológia világa, kiváló szervezőkészséggel rendelkezel, szereted a beszerzési folyamatokkal járó kihívásokat és ügyesen koordinálod azokat, valamint kiválóan kommunikálsz mind magyarul, mind angolul, csatlakozz az iCentre Apple Premium Reseller csapatához beszerzési asszisztensként.

Feladatok:

  • Mind értékesítési, mind pedig beszerzési oldalon a teljes termékportfolió gondozása és naprakészen tartása
  • Árazási és készletezési stratégiák betartása
  • Márka és termékportfolió piaci igényekhez történő kezelése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (Marketing, Logisztika, Pénzügy)
  • Értékesítési, jövedelmezőségi tervek valamit egyéb üzleti KPI-ok teljesítése
  • Rendszeres tárgyalás és promóciók tervezése a beszállítókkal, a beszállítói partnerállomány bővítése, a beszállítói kapcsolatok kezelése
  • Piacelemzés, trendek felismerése, elemzések készítése

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Biztonságos, stabil háttér, hosszú távú együttműködés
  • Versenyképes fizetés
  • Egészségbiztosítás fél év munkaviszony után

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Elvárások:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • A Microsoft Office alkalmazásokat (Excel, Outlook) is magabiztosan használod
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jól átlátod a feladatokat, a priorizálás, határidők betartása nem okoz gondot számodra
  • Analitikus és feladatorientált személyiség vagy
  • Jól eligazodsz a számok világában
  • Magabiztos, ambiciózus, proaktív személyiségnek tartod magad, akinek nem okoz problémát a dinamikusan változó környezet
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készség

Szükséges nyelvtudás:

Csatlakoznál csapatunkhoz? Küldd el önéletrajzodat az allas@icentre.hu email címre!