Kérdésed van? telefon +36 1 439 3333

Csatlakozz hozzánk!

Böngészd át az oldalon található álláshirdetéseket, és ha úgy érzed, hogy Te vagy akit keresünk, várjuk önéletrajzodat!

Termékértékesítő

Dolgozz velünk! Értékesítő kollégát keresünk az iCentre Apple Premium Reseller csapatába.

Ha ismered és szereted az Apple termékeit, értékesítői vénád van és örömmel tölt el, ha sikerül megtalálnod a legjobb megoldást az ügyfelek igényeire, valamint jól kommunikálsz angolul, várjuk jelentkezésed!

Elvárások:

  • Legalább középszintű végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • iOS és Mac operációs rendszerek ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó készség
  • Angol nyelv magabiztos használata
  • Dinamikus személyiség

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Biztonságos, stabil háttér, hosszú távú együttműködés
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha úgy érzed Te vagy akit keresünk, küldd el az önéletrajzod ide!

Üzletvezető

Feladatok:

  • Az üzlet vezetése, műveleteinek irányítása, a közvetlen kollégák fejlesztése
  • Az üzlet értékesítési szintjeinek megtervezése és ellenőrzése
  • Az eredmények kiértékelése, kereskedelmi tervek készítése a kitűzött célok elérése érdekében
  • Az üzlet forgalmának és eladott termékmennyiségének napi figyelemmel kísérése
  • Az üzletre vonatkozóan érvényben lévő eljárások betartatása
  • Az üzletben alkalmazott munkavállalók irányítása, oktatása, ismereteinek rendszeres ellenőrzése, motiválása
  • Felelősségvállalás az üzlet pénzügyi eredményességéért (forgalom, nyereség, költségek, készletforgás, raktárkészlet)
  • Ügyfélelégedettség biztosítása, az üzlet elismertségének emelése
  • Kimutatások, pénzügyi és könyvelési jelentések készítése
  • A zavartalan értékesítést biztosító árukészlet elemzése és folyamatos fenntartása
  • Az értékesítési szerződésekre, árucserére, visszavételre és panaszokra vonatkozó alapvető jogi szabályozások betartása/betartatása
  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal és partnerekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-4 év értékesítési területen szerzett munkatapasztalat
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó stressztűrő képesség, terhelhetőség, kiváló problémamegoldó készség
  • Proaktivitás, önállóság, jó kommunikációs készség
  • Ügyfélcentrikus gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • SAP Business One integrált rendszer ismerete
  • Kereskedelmi területen szerzett nagyobb tapasztalat
  • Apple termékek, iOS és Mac operációs rendszerek ismerete

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre

Budapest

Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk önéletrajzod fizetési igény megjelölésével ide.

Elfogad süti