B2B reprezentatív nyitott pozíció az iCentre-nél

Nyitott pozíció - B2B representative

B2B representative

Amennyiben érdekel az Apple és a technológia világa, érdekel a vállalati értékesítés és kiemelkedően kommunikálsz üzleti partnerekkel magyarul és angolul egyaránt, várjuk jelentkezésedet B2B képviselőként.

Feladatok:

  • Potenciális ügyfelek keresése, új kapcsolatok kiépítése közép- és nagyvállalati ügyfélszegmensben
  • Ügyféligények felmérése és további értékesítési lehetőségek kiaknázása
  • Ajánlatadás, illetve az ajánlati folyamat összefogása az érintett szakterületekkel történő egyeztetések során, az ajánlatok utókövetése
  • Tárgyalások lebonyolítása, prezentációk megtartása
  • Értékesítéshez kapcsolódó riportok készítése és egyéb adminisztrációs feladatok
  • Egyedi üzleti lehetőségek keresése, felismerése és megszerzése, valamint a piaci trendek követése a hazai és nemzetközi piacon

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Biztonságos, stabil háttér, hosszú távú együttműködés
  • Versenyképes fizetés
  • Egészségbiztosítás fél év munkaviszony után

Szükséges tapasztalat:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Elvárások:

  • Többéves, informatikai termékek - hardware, IT szolgáltatások - értékesítésben szerzett tapasztalat, preferáltan az üzleti szektorban
  • Határozott fellépés, dinamikus, pozitív személyiség
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készségek
  • Proaktív és eredményorientált szemléletmód
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Digitális kompetenciák: LinkedIn Sales Navigator, sales CRM használatában szerzett tapasztalat
  • A Microsoft Office alkalmazásokat (Excel, Outlook) is magabiztosan használod
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Szükséges nyelvtudás:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Csatlakoznál csapatunkhoz? Küldd el önéletrajzodat az allas@icentre.hu email címre!